Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,021 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Murillo: Nese nuk arrihet vendi i trete do te jete nje deshtim.

Murillo: Nese nuk arrihet vendi i trete do te jete nje deshtim.
  • On 02/04/2016, 10:58

“Deri ne fund te dhjetorit cdo gje po shkonte mire, Handanovic po bente mbrekullira. Ne janar skuadrat e tjera u perforcuan ndersa ne pesuam nje renie. Te mos luajm ne Champions eshte nje zhgenjim, do te luftojme deri ne fund, kush luan per Interin duhet te mendoj gjithmone per me te miren. E ardhmja ime? E ardhmja eshte gjithmone ne pikpyetje, por une ndihem shume mire ketu. Mancini? Te flet athere kur duhet, ka idet e tij dhe gjithmone i respektojme. Golat e pesuar? Jane mungese perqendrimi, por keto momente kalohen. Me Miranden kuptohemi mjaftueshem, mundohemi te plotesojme mangesit e njeri tjetrit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.