Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,414 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan-Inter, ceshtje kohe! Por me pare e ka radhen…

Nainggolan-Inter, ceshtje kohe! Por me pare e ka radhen…
Inter Club Staff

Alfredo Pedulla, ekspert i merkatos, nga website i tij flet per merkaton e Interit, dhe me sakte ne vecanti per Nainggolan, lojtari qe po ndiqet mjaft afer nga Interi.

Ja fjalet e tij: “Nainggolan dhe Interi, duket se do te jete thjesht ceshtje kohe qe te kryhet ky transferim. Njerezit e merkatos te Morattit per momentin nuk mund te levizin, sepse ne fillim duhet te shitet. Blerja e radhes keto dite duhet te jete Isla, qe e kemi thene qe dje qe ka shume optimizem. Ndersa per mbrojtjen eshte Dragovic opsioni i pare. Po Nainggolan? Cagliari nuk e ka me te shpejte, pret nje propozim. Interi ka ne dore vullnetin e lojtarit qe deshiron vetem Interin e tani thjesht duhet te presim. Tashme nuk flitet me as per Romen, autostrade pa trafik per Interin…” – perfundon Pedulla.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.