Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2020

Scroll to top

Top

1,114 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Sunderland kerkon me ngulm nje lojtar te ri zikalter…

SportMediaset – Sunderland kerkon me ngulm nje lojtar te ri zikalter…
Inter Club Staff

Vijne lajme merkatosh direkt nga Ata Hotel, dhe kesaj radhe nga Claudio Raimondi i Sport Mediaset. Merkato zikalter ka qene mjaft aktive keto kohe, si ne blerje po ashtu edhe ne shitje, por pas perfundimit te transferimit te Anderollit, Campagnaros, Icardit dhe Belfodil duket se gjerat kane rene pak ne qetesi.

Sipas SportMediaset, pervec interesit te madh te Interit per Islan dhe Nainggolan, per zikalterit vijne oferta dhe per lojtaret e saj, dhe kesaj radhe pikerisht nga Anglia: “Sot ketu tek Ata Hotel eshte prezent edhe Sunderland qe ne ditet e shkuara i kishin vene syte tek Duncan. Tani ekipi Anglez kerkon me ngulm te riun Biraghi qe eshte ne pronesi te Interit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.