Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

385 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan vrapon drejt rekuperimit! Per ndeshjen kunder Torinos grumbullimi i tij…

Nainggolan vrapon drejt rekuperimit! Per ndeshjen kunder Torinos grumbullimi i tij…
Bujar Berishaj

Radja Nainggolan duket se po shkon drejt rekuperimit per ndeshjen me Torinon.

Pasi qe sot ne mengjes ka zhvilluar nje pjese te stervitjes ne palester, mesfushori belg ka zhvilluar edhe pjesen e pare te stervitjes me shoket e skuadres.

Pastaj ai eshte perqendruar te puna klasike e personalizuar duke kerkuar keshtu qe te rekuperohet perfundimisht nga demtimi qe e ka mbajtur jashte fushe tashme per me shume se nje muaj qe prej transferimit te Interi.

Perfshirja e mesfushorit belg, sic raportohet nga studiot e Sky Sport, do te jete graduale dhe do te vazhdoj ne ditet e ardhshme ben te ditur kanali satelitor italian.

Megjithashte jane te medha mundesite qe te dielen te jete ne pankine kunder Torinos duke u grumbulluar keshtu per here te pare kete sezon.

Nainggolan ne oret e fundit ishte teme diskutimi ne Itali per nje foto qe beri te diskutohej rreth sjelljes se lojtarit (u pa ne nje lokal gjate nates) edhe pse nuk kishte asgje te vecante, duke bere keshtu polemika pa nevoje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.