Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

153 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Brazil: “Paulinho eshte i Interit!”. GdS mohon

Ne Brazil: “Paulinho eshte i Interit!”. GdS mohon
Andi Prifti

Ne Brazil del lajmi se Paulinho eshte i Interit por GdS mohon.Sipas te perditshmes Folha te Sao Paolos, mesfushori i Corinthians, i ndjekur prej nje kohe te gjate nga Moratti, sezonin qe vjen do te jete ne Milano. Takimi deciziv ishte data 25 maj, gjate finales se Champions League ne Londer ndermjet Borussias se Dortmundit dhe Bayern Mynihut, prezent dirigjentet e Interit dhe te Corinthiansit qe kane gjetur akordin e duhur per mesfushorin i cili po stervitet me kombetaren ne vigjilje te Kupes se Konfederatave. Pas pak vjen mohimi nga Gazzeta.it: “Arrijne mohimet per kete marreveshje mes Interit dhe Corinthians per Paulinhon. Kerkush nuk e konfirmon, te pakten per Momentin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.