Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

599 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paulinho: “Inter? Deri me sot asnje oferte.”

Paulinho: “Inter? Deri me sot asnje oferte.”
Andi Prifti

I intervistuar nga Emiliano Guanella per Sky Sport, Paulinho, i cili do te debutoje sot ne Kupen e Konfederatave kunder Japonise, ka folur per zerat e merkatos qe jane te shumta ne lidhje me emrin e tij: “Degjoj te flitet per shume skuadra. Por une nuk kam marre asnje oferte deri me sot, as nga shoqeri braziliane, as nga klube te huaj. Jane gjera qe kujdeset agjenti im dhe nese vjen ndonje oferte, do jete ai i pari qe do me informoje…” – keshtu eshte pergjigjur Paulinho ne lidhje me zerat per Inter, Roma, Tottenham dhe Chelsea.

Me shume mundesi, Paulinho do te vije ne Europe kete merkato, gjithsesi eshte shpejt per te ditur me shume se cili do te jete destinacioni, pasi merkatoja eshte e gjate dhe jemi vetem ne fillim. Deri tani, nje gje eshte e sigurt:

Paulinho eshte i gatshem te vije tek Inter! Gjithcka e ka ne dore klubi dhe presidenti Moratti…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.