Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,764 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Itali flasin qe tani per Interin e Mazzarrit: Ja formacioni ne sezonin e ardhshem sipas tyre…

Ne Itali flasin qe tani per Interin e Mazzarrit: Ja formacioni ne sezonin e ardhshem sipas tyre…
Inter Club Staff

Mungon vetem pak fare nga zyrtarizimi i Daniel Osvaldo dhe i Gary Medel.

Interi me keto dy lojtare ka riforcuar ne menyre decizive skuadren dhe eshte gati per nje beteje te vertete gjate kampionatit me rivalet per vendin e trete. Ne pritje te goditjeve ne merkato, SportMediaset mundohet te dizenjoje formacionin e mundshem te Interit te Mazzarrit ne sezonin e ardhshem…

Sipas tyre Interi ne sezonin 2014-2015 do te rreshtohet keshtu:

Ne porte: Handanovic.

Ne mbrojtje: Ranocchia, Vidic dhe Juan Jesus.

Ne mesfushe: Nagatomo(Jonathan), Hernanes(Medel), M’Vila, Kovacic, Dodo’.

Ne sulm: Palacio dhe Icardi.

Pra nje formacion 3-5-2 klasik i Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.