Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 23, 2020

Scroll to top

Top

996 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Zvicra: Bazeli denon Interin? Oferta per Dragovic nga Spanja

Nga Zvicra: Bazeli denon Interin? Oferta per Dragovic nga Spanja
Xhorxh Gellci

Ndalesa qe i eshte bere tratatives qe do te sillte Aleksandar Dragovic tek Interi, pavaresisht se ishte rene dakord per gjithcka, mund ti kushtoje shtrenjte zikalterve. Sic raporton gazeta zvicerane Blich, ne fakt, marreveshja verbale mes Bazel dhe Inter (dhe ajo mes zikalterve dhe Dragovic per 1,1 milion euro ne sezon per 4 vjet) nuk eshte kthyer asnjehere ne nje oferte zyrtare te shkruar.

Interi para se te marre Dragovic, ka nevoje te shese nje ose me shume mbrojtes nga ata aktuale, me Ranocchia ne kryes te listes. Megjithate koha mund te mos mjaftoje sepse sipas shtypit zviceran, Bazeli eshte i orientuar ta jape Dragovic tek skuadrat e tjera qe kane bere oferte, prej te cilave ka ardhur nje oferte formale nga Spanja.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.