Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

dragovic

Inter do te bej nje tentative per Dragovic? Nje ide mund te jete edhe Gabriel Paulista

15/08/2017, 14:07 |

Interi ne kerkim te mbrojtesve dhe kthehet ne mode nje emer i njohur, behet fjale per Aleksandar Dragovic te Bayer Leverkusen.

Interi e kishte kerkuar ne veren e 2015 por pastaj nuk u be asgje, me … Read More

SKY – Merkato e Inter, 5 blerje te medha: objektivat

24/04/2015, 18:33 |

Merkato verore e Inter mund te permblidhet me kete formule: blerja e 5 lojtareve te shquar dhe disa operacione me te vogla.

Eshte i bindur Luca Marchett, gazetar i Sky qe parashikon nje merkato te nxehte per zikalterit, sidomos … Read More

Inter-Pedro, kontakt. Vida dhe Dragovic per mbrojtjen…

30/03/2015, 21:09 |

Merkato nuk pushon kurre dhe vazhdon prape, me disa klube qe synojne te planifikojne projektin e skuadres se tyre per sezonin e ardhshem. Dhe rasti i Inter qe mendon qe tani per mbrojtjen, prioritet i identifikuar nga dirigjenca … Read More

Dragovic: “Nje lamtumire e imja? Tani nuk mendoj per ate, ne vere do te shohim…”

30/03/2015, 20:30 |

Dragovic-Inter, diskursi mbetet gjithmone i gjalle ne prage te sezonit te ardhshem. Dhe vete ai, qe do te mirepriste jo pak tranferimin ne Milano (por per Dinamo Kiev vlen plot 15 milione, shume), per mikrofonat e Spox.com ben … Read More

TS – Mbrojtja, afrimet dhe lamtumirat: emrat e revolucionit.

26/03/2015, 12:02 |

Mbrojtja, do të ketë revolucion! Nuk ka dyshime për Tuttosport, do të ketë ndryshime të mëdha nga Mancini në repartin i cili ka mbetur prapa, i cili përfundoi shpesh në tavolinën e fajtorit këtë sezon. “Tashmë vec është transferuar … Read More

Pedulla: “Inter, zgjedhja ne mbrojtje eshte Murillo-Dragovic. Lavezzi po, optimizem edhe per…”

27/02/2015, 0:49 |

Alfredo Pedulla ben nje permbledhje per merkaton zikalter, mes te tashmes, dhe te ardhmes per nje afat te gjate:

“Inter mendon per te ardhmen, me vemendje te madhe. Kualifikimi ne Europa League sjell ardhjen e FelipesRead More

SKY – Dragovic, kerkese shume e larte. Benalouane, Atalanta thote jo. Vida…

31/01/2015, 1:10 |

Inter dhe Roma kane treguar interes per Dragovic, por kerkesa eshte shume e larte. Kete tregon Ganluca Di Marzio tek Sky Sport.

Sot kane vazhduar kontaktet per Vida, por eshte nje tratative e veshtire sepse kerkesat nga Dinamo … Read More

Gazzetta – Takim Fassone, Ausilo, Mancio: shfaqet emri i Dragovic…

30/01/2015, 15:34 |

Emer i ri per mbrojtjen e Inter ne faqen e Gazzetta dello Sport te versiont te saj online.

Pas nje takimi ne mengjes mes Fassone, Ausilio dhe Mancn eshte shfaqur edhe emri i Aleksandar Dragovic, mbrojtesi austriak … Read More

Pedulla: “Inter ne korrik perforcon mbrojtjen. Dy emra ne shenjester. Eshte edhe Schar”

10/01/2015, 1:03 |

Alfredo Pedulla flet per merkaton zikalter dhe kryesisht per mbrojtjen, repart me pak solid tek Interi. Keto jane fjalet e tij:

“Inter mendon per te tashmen, por deshiron te programoi blerjen e nje mbrojtesi te rendesishem … Read More

Di Marzio per merkaton interiste: “Ja situata e Wallace, Nainggolan, Dragovic, Laxalt, Ranocchia”

24/07/2013, 1:56 |

Eksperti i merkatos te Sky, Gianluca Di Marzio ka folur dy here gjate oreve te mesnates per merkaton e Interit, duke shpjeguar pikat me te nxehta te saj. Kjo eshte permbledhja e asaj qe tha ai, ne studiot … Read More

SKY – Inter-Wallace, fillon tratativa. Kurse Dragovic dhe Nainggolan…

23/07/2013, 0:47 |

Vazhdon ndjekja e lojtarit te krahut tek Inter. Ne oret e fundit, sic tregohet nga Gianluca Di Marzio per Sky Sport, eshte haput tratativa me Chelsea per te sjelle lojtarin brazilian Wallace, i kerkuar edhe me pare dhe … Read More

Dragovic refuzon Dinamo Kiev. Tani Interi…

22/07/2013, 10:09 |

Nje mesazh per Interin? Me shume mundesi. Aleksandar Dragovic i thote jo Dinamo Kiev: “Parate nuk jane gjithcka, ne kete moment te karrieres time ka gjera me te rendesishme” – keto ishin fjalet e mbrojtesit austriak dje ne … Read More

Dragovic largohet nga Inter. Eshte shume prane…

19/07/2013, 23:56 |

Eshte folur shume per Dragovic ne ditet e fundit. Interi e kishte bllokuar lojtarin, sepse kishte arritur marreveshjen edhe me Bazelin edhe me te, por nuk mund ta mbyllte marreveshjen pa boshatisur me pare skuadren. Gjithashtu lojtari do … Read More

Dragovic-Ranocchia, numrat e operacionit te mundshem. Justifikohet zgjedhja e shoqerise?

19/07/2013, 19:38 |

Mundesia per ti pare te luajne bashke ne nje repart mbrojtjeje te krijuar me lojtare te rinj dhe me prospektive, e kompletuar nga Juan Jesus, po behet e pamundur dite pas dite. Po flasim per Andrea Ranocchia dhe … Read More