Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,129 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Njoftimi i Stjarnan: ndeshja kunder Inter do luhet me heret…

Njoftimi i Stjarnan: ndeshja kunder Inter do luhet me heret…
Bujar Berishaj

Ndeshja e transfertes se play-off ne Europa League nuk do te luhet me 21 gusht por me 20 gusht.

Kjo eshte ajo qe vjen nga Islanda, vendi i Stjarnan, klubi me te cilin Interi do te perballet ne ndeshjen e pare zyrtare te sezonit. Sic shkruan Visir.is nuk do mund te luhet ne Laugardalsvellinum sepse eshte nje ndeshje kunder Danimarkes (Kombetarja e Femrave e impenjuar ne kualifikimet per Kupen e Botes) dhe keshtu ndeshja me Interin eshte shtyer per te merkuren dhe njoftimi – gjithmone sipas ketij sajti – do te vij nga shoqeria sportive.

Tani pritet konfirmimi ose mohimi nga ana e UEFA-se ne menyre zyrtare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.