Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

6,276 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

NOTAT: Kovacic i tmerrshem, Palacio nuk mund te luaj. Podolski asgje, eshte vetem Shaqiri…

NOTAT: Kovacic i tmerrshem, Palacio nuk mund te luaj. Podolski asgje, eshte vetem Shaqiri…
Bujar Berishaj

Handanovic 5: Zaza e Sansone i shenojne golat e te dieles, gjithmone ne krahun e tij. Ai eshte vone.

Donkor 5,5: Eshte ne vend dhe merr iniciative te sulmoj por nuk eshte nje mbrojtes krahu dhe prapa le boshlleqe.

Vidic 5: Markime jo te mira, kontraste te buta. Ku eshte lideri qe te gjithe prisnin?

Ranocchia 5: Humb keq duelin me Zaza, i cili i kalon mbi si nje tank.

Dodo 5: Ne nje dite kaq te keqe nuk eshte aq keq sa ne ndeshjet e fundit.

Medel 5: Ka ardhur ne Itali si nje Pitbull pa frike por sot nuk eshte dukur i tille.

Guarin 4,5: Nje sasi e madhe dhe e padurueshme e gabimeve. Gabme ne pozicion, mbeshtetje, shtrirje te pasimeve…

Shaqiri 6: I vetmi, eshte i vetmi qe provon te luaj futboll. 11 kunder 1: humbje e paevitueshme.

Kovacic 4: Nje katastrofe totale. Nuk qellon asgje, nuk kombinon asgje. Humb topa qe sjellin rreziqe, nuk shpik nje te luajtur te denje. Ndeshja me e keqe me fanellen e Inter.

Podolski 4,5: Asgje. Nuk prek asnje top dhe ata pak topa qe prek nuk tregojne dicka.

Palacio 4: Nuk mund te luhet futboll ne keto kushte.

Icardi 6: Shenon gjithmone dhe kur futet Inter eshte menjehere me i rrezikshem.

Brozovic 6: Futet dhe jep nje top te bukur per Dodo qe per pak nuk shnderrohet ne gol.

Puscas: pa note.

Mancini 5: Ekipi duket ne nje konfuzion total dhe skema vazhdon te jap dyshime. Podolski ben perpjekje per te luajtur ne te majte dhe skuadra eshte ne veshtres te madhe fizike. Ndryshimet jane te nevojshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.