Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,272 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perpara pushimeve te fundvitit tre ndeshje te rendesishme, dy nga te cilat ne Meazza. Suning…

Perpara pushimeve te fundvitit tre ndeshje te rendesishme, dy nga te cilat ne Meazza. Suning…
Inter Club Staff

Interi kerkon qe te mbroje Stefano Piolin, madje duke kerkuar ta ndihmoje me cfare te mundet qe te dale nga kjo krize qe per Interin duket pafund.

Asnje ne shtepine Inter, qe nga Suning e deri tek Thohir duke kaluar nga Zanetti dhe Ausilio nuk pretendon nga tekniku zikalter qe te arrije Juventusin qe eshte 15 pike me lart se Interi. Por shoqeria dhe drejtuesit deshirojne qe skuadra te arrije nje seri rezultatesh pozitive te pakten deri per Krishtlindje. Genoa do te vije si vizitore ne shtepi, Sassuolo eshte jashte dhe ne ndeshjen e fundit per kete vit, Interi do te prese Lazion ne Meazza. Nuk jane kundershtare te thjeshte, por dy here nga tre do te luhet ne Meazza. Kjo duhet te jete nje pike ne favor te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.