Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

826 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Konfirmohet ‘po’ nga Toure. City merr kohe…”

Pedulla: “Konfirmohet ‘po’ nga Toure. City merr kohe…”
Bujar Berishaj

Yaya Toure ka konfirmuar ‘po’-ne e tij per Interin. Konfirmimi eshte i Alfredo Pedulla, sipas te cilit mesfushori ka treguar gatishmeri totale per t’u transferuar tek zikalterit.

“Nje korsi preferenciale qe do te coj tek ulja e rroges dhe zgjatja e kontrates. Konkurrenca nuk mungon, por lojtari ka bere zgjedhjen e tij dhe per te mbyllur tratativen duhet vetem pelqimi i klubit anglez. Manchester City eshte i vetdijshem per zgjedhjen e mesfushorit, por para se te marr nje vendim perfundimtar deshiron te kuptoj mire skenaret e se ardhmes qe parashohin nje revolucion ne shtepine e klubit anglez. Inter do te kembngul, me besim, por tratativa duhet perfeksionuar akoma.” e permbyll Pedulla.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.