Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 5, 2020

Scroll to top

Top

536 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pistocchi zbulon: “Lautaro iken te Barcelona por emri qe po mendon Interi per ta zevendesuar eshte i mrekullueshem.”

Pistocchi zbulon: “Lautaro iken te Barcelona por emri qe po mendon Interi per ta zevendesuar eshte i mrekullueshem.”
Inter Club Staff

Gazetari i njohur italian, Maurizio Pistocchi eshte shume i bindur per sa i perket te ardhmes se Lautaro Martinez.

Sipas tij, ne fund te gjithckaje, argjentinasi i Interit do te jete nje lojtar i Barcelones dhe do te transferohet te keta te fundit.

I intervistuar per Malpensa 24, gazetari i Mediaset nuk ka asnje dyshim per sa i perket te ardhmes se tij por ai ndalet edhe tek nje objektiv tjeter i Interit.

“Lautaro tek Barcelona? Sipas mendimit tim, do te shkoje. Do te shkoje per shume arsye por ne fund, e sigurt qe do te shkoje.”

“Do te jete nje humbje e madhe per Interin, por jam i bindur qe do te zevendesohet menjehere ne menyren e duhur nga Marotta.”

“Per shembull, sot flitet per Cunha nga Hertha Berlin. Eshte nje talent me prespektive te mrekullueshme.”

“Bota e futbollit eshte e mbushur plot me lojtare te medhenj qe nuk duhet te paguash shifra te cmendura per te arritur tek ta.”

“Une e njoh brazilianin dhe mund te them qe eshte nje talent i padiskutueshem. Prandaj edhe Interi po e kerkon jo me kot.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.