Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

352 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Merkato Inter, agjenti Pastorello ne Appiano. Flitet per Asamoah?

Premium Sport – Merkato Inter, agjenti Pastorello ne Appiano. Flitet per Asamoah?
Bujar Berishaj

Nga shume ane arrijne konfirmime rreth transferimit te Kwadwo Asamoah te Interi ne fund te ketij sezoni.

Lojtari eshte ne skadence kontrate dhe pas tij jane disa klube si Interi, Napoli e Galatasaray te interesuara per sherbimet e lojtarit.

Por ne fund duket se klubi qe eshte me afer per te nenshkruar me lojtarin eshte Interi qe i ka propozuar atij nje kontrate tre vjecare. Sic thote Marco Barzaghi nga Premium Sport, agjenti i lojtarit sot ishte ne Appiano Gentile.

Nje sinjal tjeter per tratativen? Mbetet te shihet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.