Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

1,154 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PSG – INTER, Guaro humb fluturimin dhe qendron ne shtepi

PSG – INTER, Guaro humb fluturimin dhe qendron ne shtepi
Adonis Rexha

Interi ka humbur edhe Guarinin ne ndeshjen miqesore kunder PSG, neser ne Morocco. SportMediaset shpjegon arsyet e mungeses se Guaros. Ai ka humbur fluturimin per tu kthyer nga pushimet: “Do te qendroje te stervise ne Pinetina bashke me Medel, Campagnaro, Palacio dhe Osvaldo, per tu rikuperuar per ndeshjen ne lige kunder Juventus me 6 Janar.Kolumbiani do te jete i gatshem per sfiden e rradhes

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags