Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

607 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pupi dhe Inter-i i ri: “Belfodil-Icardi mund te japin shume. Mazzarri…”

Pupi dhe Inter-i i ri: “Belfodil-Icardi mund te japin shume. Mazzarri…”
Ardis
  • On 21/06/2013, 12:22

Ne bordin e Navigator of the Seas, Javier Zanetti ka dhene nje interviste me Roberto Scarpini-n per Inter Channel. Ne fjalet e tij, ka dhene nje mesazh per trajnerin e ri Walter Mazzarri: «Me te kam folur, eshte nje trajner shume i pergatitur, ka bere gjithmone mire, uroj qe nje gje te tille ta beje bashke me ne. Kemi shume deshire per te qene aty ku Inter-i duhet te jete dhe sic e meriton. Ka shume te rinj qe jane provuar ne sezonin e kaluar, jane e ardhmja dhe e tashmja e Shoqerise».

Nje koment edhe mbi lojtaret e rinj qe kane ardhur: «Campagnaro? Nje mbrojtes i madh. Icardi? Nje lojtar i ri shume premtues, jane lojtare qe tek Inter-i mund te bejne shume mire. Belfodil? Emer me vlere. Andreolli? E kam pare qe eshte rritur, tashme eshte kthyer, shpresojme qe te jape edhe ai kontributin e tij».

Ku mund te arrije ky Inter? «Deshira jone, e presidentit, e tifozeve, eshte qe te kthehemi kompetitiv dhe te fitojme dicka te rendesishme».

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.