Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

465 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Puscas: “Ne krah apo ne qender, per mua ndryshon pak. Idhull Ibra. Tre golat ne Derby…”

Puscas: “Ne krah apo ne qender, per mua ndryshon pak. Idhull Ibra. Tre golat ne Derby…”
Inter Club Staff

Vijne deklaratat e para nga lojtaret zikalter te Primaveres qe shtypen Milanin me rezultatin 4-1 ne fushen e ketyre te fundit. Ai qe ka folur per mikrofonat e mediave ka qene protagonisti absolut i ndeshjes George Puscas.

Komplimente, ke vendosur fatin e Derbyt. Sa te ka kenaqur fakti qe ke shenuar tre gola perpara Thohir dhe cfare te ka thene?

“Emocion i madh qe te besh triplete ne Derby, mora topin ne shtepi sepse ka qene nje emocion shume i madh. Shume.”

Ke ndermend te behesh kryegolashenuesi i Kampionatit? Tashme sa here nuk shenon cuditemi sepse ajo po behet e pazakonta…

“Cdo sulmues luan qe te beje shume gola. Une dua te shenoj dhe te ndihmoj skuadren.”

Nga cili sulmues i madh frymezohesh?

“Me frymezon tej mase Zlatan Ibrahimovich, qe kur isha i vogel e kam pasur idhull.”

Sulmues krahu apo ne qender ndryshon pak apo jo?

“Sulmues krahu apo ne qender per mua nuk ndryshon asgje.”

Ska rendesi sepse ti shenon gjithmone…

Buzeqeshje (qe te tregon gjithcka) dhe largohet…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.