Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

336 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

RAI, Di Gennaro: “Nuk kam thene skuader e vogel duke ju referuar Interit, nuk do ja lejoja vetes”.

RAI, Di Gennaro: “Nuk kam thene skuader e vogel duke ju referuar Interit, nuk do ja lejoja vetes”.
Ardis
  • On 29/11/2018, 15:47

“Skuader e vogel, skuader mediokre”. Keto jane fjalet qe jane degjuar nga Antonio Di Gennaro, ne fund te pjeses se pare te Tottenham-Inter, i ka inatosur te gjithe tifozet interiste. Telekronisti i RAI, ka shpjeguar se cfare ka dashur te shprehe ne rrjetin e tij social:

“Persa i perket fjales ‘skuader e vogel’, nuk i referohej Interit, por ishte nje pergjigje ndaj pyetjes se koleges, perpara se te lidheshim me studion, dhe behej fjale per skuadren e is trajnerit Terim (Galatasaray), ku serish pesoi humbje ne Rusi. Me vjen shume keq per gabimin. Nuk do tja lejoja vetes, mbi te gjitha per shkak te shume tifozeve interiste”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.