Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ramires, agjenti zbarkon ne Marbella dhe rihap gjithcka: “Inter? Shpresojme t’ja arrijme”. Po punohet…

Ramires, agjenti zbarkon ne Marbella dhe rihap gjithcka: “Inter? Shpresojme t’ja arrijme”. Po punohet…
Inter Club Staff

Hapet pista e merkatos me e diskutuar kete janar per Interin qe te con drejt Ramires.

Sipas asaj qe tregon redaksia e Premium Sport, agjenti i lojtarit, Luis Carlini, ne keto minuta sapo ka mberritur ne Marbella, vendi ku Jiangsu Suning po zhvillon grumbullimin e saj dimeror. Ai do te kerkoje qe ti jape nje impuls tjeter kesaj tratative qe ka disa dite qe ka ngecur. Ne pamje te pare duket se blerja e Stephane M’Bia nga klubi nga Nanjing mund te shihet si zevendesuesi natyral i brazilianit. “Inter? Shpresojme qe gjithcka te shkoje drejt nje fundi te bukur”, ka deklaruar prokuratori i ish-lojtarit te Chelseas shkruan Andersinho Marques, gazetar i Premium, ekspert i futbollit brazilian. Tani duhet pare edhe ceshtja e rroges, duke pare se Ramires ne Kine perfiton 10 milione euro ne sezon: Per sa i perket 5 miloneve te mbetur ne gjysmen e ketij sezoni, Interi deshiron te paguaje vetem gjysmat.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.