Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,004 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando per InterChannel: “Shume e bukur te luash me Interin. Golin? Ja dedikoj gjyshit tim sepse…”

Rolando per InterChannel: “Shume e bukur te luash me Interin. Golin? Ja dedikoj gjyshit tim sepse…”
Inter Club Staff

Keto jane fjalet e lojtarit zikalter ne mikrofonat e InterChannel pas ndeshjes: “Eshte i rendesishem per mua goli i sotshem. Per te thene te verteten goli im i fundit ka qene me i bukur se ky, por ky ishte me i rendesishem, me pak fat dhe u gjenda ne vendin e duhur. Perpara ndeshjes thashe qe ishte shume e rendesishme te fitonim. Me vjen keq per golat e pesuar. Ne mbrojtesit deshirojme qe rrjeta te mos preket asnje here gjate ndeshjes. Interi? Eshte nje moment special, jam shume i lumtur ketu, me pelqen shume qyteti, Milano eshte shume e bukur por tek ky klub kam gjithcka qe kam deshiruar. Sezoni i kaluar ishte i veshtire per mua, por tani jam ne nje klub te rendesishem, falenderoj ata qe me kane dashur ketu, dhe un do te bej gjithcka ne fushe per ti shpaguar besimin. Dedikim per golin? Do ja dedikoj gjyshit tim. Per ate kam bluzen me numrin 35, eshte viti i lindjes se tij. Ai me ka mesuar gjithcka. Mendoj se tani po me shikon dhe e pershendes. Ne golin e radhes? Nese shenoj do te kercej”. – e mbyll duke qeshur Rolando.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.