Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Roma-Inter, 20 te grumbulluar per Mancinin: Brozovic eshte ok, niset me skuadren!

Inter Club Staff

Jane 20 lojtaret e grumbulluar nga Roberto Mancini per ndeshjen e programuar neser mbrema ndaj Romes ne Stadio Olimpico.

Mungon sic pritej, Mauro Icardi. Jashte edhe Stevan Jovetic. Prezent nderkohe Geoffrey Kondogbia dhe Marcelo Brozovic.

Kjo eshte lista e plote:

Portier: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Mbrojtes: 5 Jesus, 12 Telles, 21 Santon, 24 Murillo, 25 Miranda, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo;

Mesfushore: 7 Kondogbia, 17 Medel, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic, 83 Melo;

Sulmues: 11 Biabiany, 22 Ljajic, 23 Eder, 44 Perisic, 97 Manaj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.