Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

564 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Santon, mes interesimit te Cagliarit dhe hipotezes Crystal Palace: te rejat e fundit

Santon, mes interesimit te Cagliarit dhe hipotezes Crystal Palace: te rejat e fundit
Bujar Berishaj

Rikthim ne Serie A dhe merkato ne Serie A.

Cagliari deshiron te nderhyj edhe ne mbrojtje: idea eshte Davide Santon i Inter, qe intereson shume. Problemi eshte rroga shume e larte per parametra e klubit nga Sardenja, por jo per disa klube te Premier LEague qe jane pas lojtarit, Crystal Palace mbi te gjitha, me e interesuar se te tjerat.

Ne Itali gjithashtu edhe Sampdoria kishte menduar per lojtarin, por problemi eshte i njejti si me Cagliarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.