Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

820 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shembulli i Brozovic ndiqet edhe nga lojtaret e tjere te Interit: Behet fjale per lojtaret e kombetareve…

Shembulli i Brozovic ndiqet edhe nga lojtaret e tjere te Interit: Behet fjale per lojtaret e kombetareve…
Inter Club Staff

“Sa shume deshire per… Interin.”

Behet fjale per lojtaret qe kane qene te grumbulluar me kombetaret respektive por qe jane rikthyer perpara kohe ne Pinetina.

Per kete gje ka folur sot Corriere dello Sport ne edicionin e saj online.

Ja cfare shkruan e perditshmja italiane:

“Shembulli i Brozovic, qe te henen u prezantua nje dite me heret se dita kur pritej, eshte ndjekur edhe nga Candreva, Gagliardini, Miranda dhe Vecino te cilet Spalletti i kishte lejuar te kishin nje dite pushim pas udhetimit te gjate me avion, por ata nuk e kane pranuar.”

“Te katert jane prezantuar dje ne Appiano Gentile per te kryer disa masazhe dhe pune ne palester. Sot gjate dites kane qene me shoket e skuadres.”

“Kush do ta kishte menduar qe do te ishte pikerisht Brozovic ai qe do te behej shembulli per tu ndjekur nga shoket e skuadres por kesaj radhe per mire.”

“Nderkohe per sa i perket te demtuarve, Ranocchia po punon vec grupit dhe shpreson te jete ne stol per derbin e Milanos qe luhet te merkuren.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.