Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

981 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT, flet Steven Zhang: “Ky konfuzion qe po tentojne te krijojne rreth Interit, nuk do arrije dot…”

E FUNDIT, flet Steven Zhang: “Ky konfuzion qe po tentojne te krijojne rreth Interit, nuk do arrije dot…”
Inter Club Staff

Jane dite te nxehta ne shtepine Inter. 

Walter Sabatini ka dhene doreheqjen nga roli i tij drejtues i anes teknike te Suning Sports dhe tifozet kane filluar te kete dyshimet e para per qellimet e Suning per te vazhduar punen e nisur tek klubi zikalter.

Per te dhene nje pergjigje per mbeshtetesit e ngjyrave zikalter ka menduar Steven Zhang, djali i pronarit Zhang Jindong, nepermjet nje postimi ne Instagram.

Ja fjalet e tij:

“Mendoj thjesht se disa persona nuk e kane kuptuar ende qe sa me shume te tentojne te bejne konfuzion, kjo gje do te na shtyje e nuk do te na ndaloje dot per te vazhduar perpara, per te luftuar dhe per te shperndare neper bote pasionin tone zikalter per gjera te medha.”

“Miq zikalter, te qendrojme te perqendruar tek objektivat tane!”

“Te mos e leme negativitetin te na mundi.”

“Ps: Super pune e djemve te vegjel te Primaveres te cilet po kontribuojne ne te tregimin se cfare do te thote te jesh Interi. Me qe ra fjala, kush eshte gati per kete weekend? E di qe me shume se 60.000 tifoze do te jene aty per Interin. Forca Inter. Forca djema.”

E mbyll shkrimin e tij Steven Shang.

Ky eshte shkrimi i tij ne anglisht dhe nje foto e postimit ne instagram:

“I guess some people just don’t understand whatever confusion they make, it would never stop us to move forward, to fight, to spread our black and blue passion for great things around the world.
Fellow Nerazzurri, Stay Focused! Don’t let negativity get us down. (Ps: Great job to our U19?, you help to define INTER.⚫? By the way, who’s ready for this weekend? ?I know 60000+ Interisti are?) #ForzaInter#ForzaRagazzi”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.