Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,568 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Kazino Real: kriza e tyre ndez merkaton: dy ne drejtim te Interit dhe Icardi…” (08 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Kazino Real: kriza e tyre ndez merkaton: dy ne drejtim te Interit dhe Icardi…” (08 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi ne kerkim te floririt. Endrra mbetet Modric.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Kazino Real. Kriza e madrileneve ndez merkaton. Florentino ne sulm per Icardin nderkohe qe Kroos dhe Modric mendohet se deshirojne Interin.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter: Perisic eshte lojtari BIG drejt largimit. Nderkohe zikalterit jane ne pune per mesfushen.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.