Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 22, 2019

Scroll to top

Top

292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, cfare atmosfere per heronjte e Tripletes. Kapiteni ngre kupen si…” (13 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter,  cfare atmosfere per heronjte e Tripletes. Kapiteni ngre kupen si…” (13 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Zanetti ngre perseru Kupen e Kampioneve. Inter, bej sic bejme neve. Tifozllik prej stadiumi per heronjte e Tripletes. Milito: “Icardi dhe Lautaro okay.” Maicon: “Spalletti eshte si Mourinho…”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Ja tek rikthehet Njeriu Merimange. Venezia ne duart e Walter Zenga.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.