Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Mauro Icardi nje kapiten prej verteti…” (05 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Mauro Icardi nje kapiten prej verteti…” (05 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Lautaro: Milito, ja si ma ka shpjeguar Interin. Miranda rinovon nderkohe.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Icardi, telefonata prej kapiteni. Inter, Maurito telefonon lojtaret e rinj ndersa klubi po kerkon Dembele.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotem:

Per te katerten dite radhazi Cristiano Ronaldo eshte nje hap larg Juventusit sipas tyre…

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.