Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

423 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Nicola Berti thote Inter. Nderkohe, mirupafshim Candreva?”

SHTYPI I DITES – “Nicola Berti thote Inter. Nderkohe, mirupafshim Candreva?”
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 shkurt 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, ne faqen e saj te pare dhe shkruan: “Nicola Berti nuk eshte dakort me Milanin favorit: fiton Interi. Nderkohe zi ne shtepine Moratti. Mirupafshim Gian Marco: ne zemer kishte Interin dhe San Patriganon.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin diten e sotme.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport  shkruan per zikalterit: “Inter-Asamoah, kontrate tre vjecare. Nderkohe mirupafshim Candreva.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.