Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,224 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Agjenti i Kovacic eshte takuar me Realin. 20-25 milione ne pjate. Ancelotti shtyn perpara tratativen

Sky – Agjenti i Kovacic eshte takuar me Realin. 20-25 milione ne pjate. Ancelotti shtyn perpara tratativen
Ardi Deda

Mateo Kovacic objekt i deshirave. Inter duhet te perpiqet te mbaje talentin kroat, i cili eshte ne qender ta lajkave te Ral Madritit. Megjithate mesfushori kroat eshte percaktuar si pika e vetme fikse e presidentit Erick Thohir per Interin e ardhshem. Ne ditet e kaluara agjenti i Kovacic eshte takuar me Carlo Ancelotti per te diskutuar per mundesine e transferimit ne Madrid. Para pak oresh eshte publikuar nje lajm per nje tjeter takim midis paleve ku ka marre pjese edhe Josè Angel Sanchez, pergjegjesi i merkatos se Realit. Pasi e ka provuar me kot me Verratin, Ancelotti deshiron nje mesfushor te ri dhe nga Reali duket se eshte gati nje oferte prej 20-25 milione euro dhe tani duhet pare se cfare do te vendose shoqeria zikalter.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.