Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

683 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Alvarez ndjen dhimbje. Kovacic titullar?

SKY – Alvarez ndjen dhimbje. Kovacic titullar?
Xhorxh Gellci

Direkt nga Appiano Gentile, Andrea Paventi per SkySport24 shpjegon levizjet e mundshme te Walter Mazzarrit per ndeshjen e te dieles ne mbremje me Torinon. “Mazzarrit, avash avash po i kthehen te gjithe lojtaret ne dispozicion, edhe pse amerikano-jugoret me pak vonese. Alvarez vazhdon te kete probleme ne kavilje dhe prandaj duhet te mendoje per nje variant te ri. Ideja eshte per te hedhur Kovacic ne rolin e trekuartistit.” Pas barazimit me Cagliarin dhe humbjes me Romen, Interi deshiron te kthehet menjehere tek fitorja dhe kete duhet ta beje patjeter me Torinon, duke pare edhe perballjet direkte Fiorentina-Juventus dhe Roma-Napoli ne kete jave te kampionatit. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.