Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

1,673 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Arsenali i thote po Interit per Podolskin. Po negociohet per formulen qe…

Sky – Arsenali i thote po Interit per Podolskin. Po negociohet per formulen qe…
Inter Club Staff

Dje ka pasur nje takim ndermjet Piero Ausilios dhe Arsenalit.

Takimi, sipas asaj qe thote Sky Sport, ka qene mjaft pozigtiv dhe Interi ka kerkuar Lukas Podolskin ne huazim nga Gunnersat, te cilet kane qene te gatshem te negociojne. Lojtari ka dhene prej ditesh pelqimin e tij per kete transferim dhe tashme dy klubet po flasin per formulen: mund te jete nje huazim me detyrim blerje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.