Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,731 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Raiola telefonon Interin per Balotellin por Ausilio dhe Interi ‘nderrojne’ numer…

Raiola telefonon Interin per Balotellin por Ausilio dhe Interi ‘nderrojne’ numer…
Inter Club Staff

Mario Balotelli tek Interi? Kjo eshte ajo qe flitet ne mediat italiane ne keto ore dhe rikthimi i tij eshte nje ide e Raioles.

Eshte pikerisht agjenti ai qe deshiron ta propozoje tek klubi zikalter ku tranjer eshte Mancini, i vetmi teknik qe ka arritur te nxjerre me te miren prej tij. Nderkohe tifozet zikalter jane shprehur per sa i perket rikthimit te tij dhe per momentin shumica jane kategorikisht kunder. Natyrisht edhe rroga nuk e ndihmon transferimin e tij sepse nuk hyn tek Fair Play Financiar.

Tek SportMediaset kane treguar me detaje se agjenti i Mario Balotellit eshte ai qe deshiron kete transferim por “kete here po e telefonoi Ausilion mund ta gjeje telefonin ose te fikur ose Interi do te nderroje numer”… Zikalterit, te pakten per momentin nuk e deshirojne nje rikthim te Marios ne Appiano, aty ku ishte premtimi me i madh i futbollit boteror por qe e shkaterroi veten me largimin e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.