Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

810 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Avancim ne tratativen per Mauricio Isla. Tani…

Sky – Avancim ne tratativen per Mauricio Isla. Tani…
Xhorxh Gellci

Mauricio Isla i afrohet Interit. Sic raporton para pak minutash Gianluca Di Marzio direkt nga studiot e Sky Sport, diten e sotme eshte ulur distanca mes kerkeses te shoqerise bardhezi dhe ofertes te shoqerise zikalter. Tani distanca eshte vetem 1 milion euro, sepse Juventus kerkon 6,5 kurse Inter ofron 5,5. Pra, vetem nje milion diference. Palet jane afer dhe gjithcka mund te mbyllet shume shpejt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.