Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

di-marzio

Di Marzio: “Inter, Nainggolan emri i pare per Spallettin. Trajneri i ka kerkuar Ausilios qe…”

25/05/2018, 0:36 |

Fjalet e Spallettit sot ne konference per shtyp rreth Barella e Nainggolan te bejne te konsiderosh qe pistat per dy lojtaret jane te kalueshme.

Jane dy profile – shkruan Di Marzio – qe Interi mund t’i vleresoj ne rast se … Read More

Sky – Eder do te qendroje tek Interi: Ne Janar u kerkua me ngulm nga Mancini dhe tani…

01/07/2016, 11:05 |

Sipas asaj qe tregon Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24, Eder do te qendroje tek Interi.

Lojtari, ne fakt, ka qene nje kerkese precize e Roberto Mancinit gjate dritares dimerore te merkatos Italiane. Sigurisht qe … Read More

Inter, nga City asist per Toure: mund te arrij gratis! Pelqehet edhe Teixeira! Tre zikalter ne shenjester te Jiangsu…

06/06/2016, 23:49 |

Lamtumira e Massimo Morattit dhe kalimi i shumices se aksioneve te grupi kinez Suning, dita e djeshme ka qene historike per Interin.

Ardhja e investuesve kinez do te kete ndikim edhe ne merkato, edhe pse fillimisht pronaret … Read More

Di Marzio: “Inter, hapa para per Vilhena dhe kontakte me Ansaldin. Brozovic, interesim nga Atletico Madrid”

27/05/2016, 22:39 |

Behet e gjalle merkatoja e Interit, me klubin zikalter qe provon per Tonny Vilhena.

Mesfushori holandez qe nuk ka rinovuar me Feynoord eshte nje objektiv konkret dhe ka pasur edhe disa sinjale tjera te afrimit mes paleve. … Read More

Banega, vizitat mjekesore jane bere tashme me Interin. Ja detajet e kontrates…

24/02/2016, 0:22 |

Nje vizite e shpejte brenda pak oreve ne Milano dhe Ever Banega eshte bere nje futbollist i Interit.

Sipas asaj qe tregon Gianluca Di Marzio, gazetari i njohur i Sky, ne sajtin e tij, argjentinasi ka … Read More

SKY – Mancini deshiron garanci. Ekip me 22 lojtar: largohen 5, edhe nje ‘big’. Arrijne 4: rolet. Toure…

05/04/2015, 21:30 |

Barazimi kunder Parmas ka fshire perfundimisht shpresat europiane te Inter. Shoqeria po punon qe tani per sezonin e ardhshem por edhe ne merkato nuk do te mungojne veshtiresite, si per ‘apelin’ e dobet te nje sezoni pa vitrine … Read More

Di Marzio: “Mancini qendron, Pato thote Inter sepse…”

30/03/2015, 20:42 |

Nuk ka asnje dyshim mbi qendrimin e Roberto Mancini tek Inter eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio:

“Mancini do te qendroj per te provuar ndertimin e Interit qe ai deshiron, per skudeto ose te pakten me kompetitiv sesa … Read More

SKY – Icardi, eshte vullneti per te mos e shitur. Kovacic pelqehet ne Gjermani. Guarin dhe Handa…

24/03/2015, 21:56 |

Gianluca Di Marzio per SkySport24 ka folur per merkaton zikalter. Keto jane fjalet e gazetarit:

ICARDI – Mos largimi do te ishte ideal per Interin. Lojtari megjithate akoma nuk ka rinovuar kontraten, pavaresisht marreveshjes. … Read More

Di Marzio: “Mancini, nuk ka befasi negative. Merkato: ja te gjitha levizjet e shoqerise zikalter”

16/03/2015, 20:29 |

I intervenuar ne lidhje nga redaksia e Sky Sport 24, Gianluca Di Marzio ben nje permbledhje mbi merkaton e Inter, duke nisur nga e ardhmja e Roberto Mancini: “Nuk besoj ne befasi negative per te. Besoj ne trajnerin e tij per … Read More

Di Marzio: “Shaqiri blerje e madhe dhe me prespektive per te ardhmen. Brozovic…”

05/03/2015, 23:33 |

Gianluca Di Marzio ne studiot e Sky Sport 24 ka folur per blerjet e fundit te Interit.

Gazetari Italian ka folur ne vecanti dhe eshte ndalur tek Shaqiri dhe Brozovic, dy lojtare qe direkt e kane … Read More

Di Marzio: “Inter, per momentin vetem huazime. Sulmuesit e krahut: ja emrat. Jonathan iken dhe ne mes…”

06/12/2014, 0:39 |

“Inter, merkato, ceshtje me prioritet.”

“Qe do te thote, absolutisht sulmues krahu. Ne te gjitha menyrat, por jo ne te gjitha kostot. Mancini enderron Cercin, shume e vertete, por do te mirepriste edhe Lavezzin, e natyrshme. … Read More

Sky – Interi zgjedh objektivin e ri: Ne sulm tek Arsenali per Campbell, eshte i arritshem sepse…

08/11/2014, 14:58 |

Nje ide e re merkatoje e cila sapo eshte futur ne listen e “shpenzimeve” zikalter nga drejtori sportiv i Interit Ausilio dhe qe eshte zbuluar ne oret e fundit nga Gianluca Di Marzio, eksperti i njohur i merkatos … Read More

Di Marzio: “Inter-Eto’o, keni kujdes. Sagna, se shpejti pergjigja…”

27/02/2014, 0:14 |

Gjate emisionit “Speciale Calciomercato”, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka bere nje permbledhje per merkaton e Interit. Me poshte keni deklaratat e tij per lojtaret me te nxehte si dhe per rikthime te bujshme:

PATRICE … Read More

Di Marzio: “Ja e verteta per Mitroglou. Merkatoja e Interit…

20/11/2013, 22:04 |

I nderhyre nga studiot e Sky, eksperti i njohur i merkatos, Gianluca Di Marzio, ka bere nje permbledhje te te situates te merkatos te Interit:

“Vazhdohet te ndiqet Vrsaljko, Mazzarrit i duhen patjeter lojtare krahu. Per … Read More