Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

123 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Branca ne rrezik: mund te ndryshohet sepse…

Sky – Branca ne rrezik: mund te ndryshohet sepse…
Xhorxh Gellci

Direkt nga Sky Sport 24, flitet per revolucionin e Interit. Massimiliano Nebuloni nuk e ka perjashtuar mundesine e nje largimi te Marco Brances: “Edhe merkato ne Inter ka dore ne kete sezon negativ te Interit dhe jo vetem trajneri do ta paguaj per kete. Ne pergjithesi, merkato ne janar ishte shum e pakenaqshme, perjashtojm vetem Kovacic qe sic e dim te gjithe e ka treguar sa vlen. Pra keshtu mund te ndryshoj edhe dicka ne aspektin e njerezve te merkatos ne ambjentin zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.