Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Empoli-Inter, Mancini deshiron tre piket. Podolski titullar, Shaqiri…

SKY – Empoli-Inter, Mancini deshiron tre piket. Podolski titullar, Shaqiri…
Bujar Berishaj

Sic raporton Massimiliano Nebuloni nga Sky Sport 24, Mancini deshiron tre pike kunder Empolit, tekniku llogarit ne kete koncept sepse per te rritur dhe per te treguar autostimulimin e grupit duhet vazhdimesi.

“Inter nuk fiton tre ndeshje radhazi nga nentori i 2013. Duhet nje hap ne kualitet ne pritje qe merkato te kompletoj skuadren qe deshiron Mancini”, ka thene gazetari. Nga Appiano vijne lajme edhe sa i perket formacionit titullar kunder Empolit: do te kthehen Kovacic e Ranocchia, Podolski duhet te jete titullar, kurse Shaqiri duhet ta nis nga pankina.

“Ne keto dite lojtari po akumulon minuta ne kembe ne menyre qe te permiresoj gjendjen e tij fizike. Me shume informacione do te kete neser pas stervitjes”, ka permbyllur gazetari i Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.