Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 23, 2021

Scroll to top

Top

2,446 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Eto’o, jo tek Interi. Ja ku do te shkoje Kamerunasi…

Sky – Eto’o, jo tek Interi. Ja ku do te shkoje Kamerunasi…
Inter Club Staff

Samuel Eto’o ka qene nje emer qe eshte lakuar shume tek Interi keto dite nga gazetat Italiane. Kamerunasi eshte ne merkato pasi manjati i Anzhit, Kerimov ka vendosur qe te mos shpenzoje me tek klubi rus.

Sot, sic raporton Sky, ka pasur nje takim ndermjet lojtarit dhe presidentit per tu liruar. Chelsea eshte vetem nje hap larg Eto’o dhe konfirmimet vijne nga mediat Angleze. Pra nuk do te kete Interi per te, por nje rikthim nen urdhrat e Mourinhos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags