Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,046 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Dhurata e fundit e Morattit.

Corriere – Dhurata e fundit e Morattit.
Ardis
  • On 24/08/2013, 11:26

Sipas Corriere dello Sport ndeshja kunder Genoas ndoshta do jete e fundit e Massimo Morattit si president i Interit. Ardhja e Thohir eshte e pashmangshme dhe koha per padronin zikalter tashme sa vjen dhe po zvogelohet. Presidenti mund te largohet duke bere buje; nje levizje ne merkato me nje emer te percaktuar qarte, Samuel Eto`o. Mbreti Luan do te behej dhurata e lamtumires qe Moratti do ti bente tifozeve te ekipit. Operacioni nuk hyn fare ne filozofine e Thohir qe si model nuk ka Real Madridin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.