Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

339 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter riniset nga tre: Palacio, Kovacic, dhe Mazzarri do qe…

Sky – Inter riniset nga tre: Palacio, Kovacic, dhe Mazzarri do qe…
Xhorxh Gellci

Rinisje nga tre. Walter Mazzarri eshte gati per aventuren e tij te re zikalter. Pervec situatave te paparashikuara te koheve te fundit, tekniku i ri interist do te prezantohet ne Pinetina neser dhe gjithcka do te filloje te ece. Se bashku me shoqerine do te zgjedhe se cilet do te jene lojtaret qe do jene pjese e skuadres te tij. Sipas Silvia Valliani ne Sky Sport 24, zikalterit do te rinisin nga tre pika kyce: “Nuk riniset nga zero, po nga tre. Nga golat e Palacios qe konsiderohet i pashitshem se bashku me Kovacic. Keta te dy kane qene lajmet me te mira ne nje sezon te veshtire dhe do te jene pika referimi per rikonstruksionin. Do te riniset edhe nga Samuel, Mazzarri ka bere te ditur qe e do mes te tijve dhe rinovimi i kontrates eshte gati, po pret vetem firmen e lojtarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.