Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,467 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi i hekurt me Osvaldon: Asnje permiresim. E dukshme qe nuk dihet gjithcka cfare ka ndodhur…

Sky – Interi i hekurt me Osvaldon: Asnje permiresim. E dukshme qe nuk dihet gjithcka cfare ka ndodhur…
Inter Club Staff

Inter, per momentin, eshte e hekurt ne drejtim te Osvaldos: Nuk ka asnje shenje permirsimi ne raportet me lojtarin apo ri-integrimin e tij ne skuader. Ne kete pike, thuhet nga Sky Sport, eshte e dukshme se ajo qe ka bere Osvaldo nuk eshte ndalur me vetem ate qe pame ne fushe, por do te kete vazhduar edhe tek dhomat e zhveshjes me pas.

“Nje pozicion kaq i vendosur i klubit te ben te mendosh se ka dicka qe ne nuk e dime dhe nuk e kemi pare” – e mbyllin tek Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.