Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

750 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Isla-Inter, java e ardhshme do te jete decizive…

SKY – Isla-Inter, java e ardhshme do te jete decizive…
Xhorxh Gellci

Telenovela e lidhur me te ardhmen e Mauricio Isla eshte gjithcka tjeter pervec se e deshtuar. Sot nuk ka patur kontakte te reja por sipas asaj qe tregon Sky Sport, gjate javes te ardhshme situata mund te evoloje ne favor te Interit. Ne fakt, lojtari i krahut kilen eshte objektivi i pare i Mazzarrit per krahun e djathte, dhe vete lojtari deshiron te largohet nga Milano per tu transferuar ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.