Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

568 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Malcom ka zgjedhur: deshiron Interin! Tani mbetet qe te formulohet oferta per…

Sky – Malcom ka zgjedhur: deshiron Interin! Tani mbetet qe te formulohet oferta per…
Bujar Berishaj

Malcom ka zgjedhur dhe deshiron Interin.

Lojtari eshte i bindur per destinacionin zikalter duke e konsideruar ate si te duhurin per rritjen e tij dhe ka shprehur preferencen e tij per Interin.

Takimi i djeshem ka qene pozitiv, me lojtarin te cilin e kerkojne klube te medha europiane si PSG, Borussia Dortmund e Liverpool por ai tashme ka shprehur vullnetin e tij.

Tani Interi duhet te punoj rreth formules dhe te pergadis nje oferte per ta paraqitur te Bordeaux me vullnetin e Malcom qe eshte ne favorin e Ausilios ne kete tratative. Kerkesa eshte e larte, saktesisht 50 milione euro kurse oferta e Interit eshte te 40 milionet me formulat per t’u definar.

Kete raporton Sky Sport qe thote se Interi tashme ka ‘PO’-ne e Malcom dhe nje hap i rendesishem ne kete ceshtje eshte bere.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.