Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

832 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mbledhja e pare e Keshillit ne epoken Thohir. Ja cfare do te diskutohet…

SKY – Mbledhja e pare e Keshillit ne epoken Thohir. Ja cfare do te diskutohet…
Xhorxh Gellci

Do te jete nje dite e gjate per Erick Thohir dhe bashkepunetoret e tij. Presideti eshte ne pune prej mengjesit te sotem per mbledhjen Keshillit te Administrimit, i cili do te mblidhet gjate mbasdites dhe do te jete i pari i epokes te tij. Do te kuptohet nese do te vije lajmerimi zyrtar per ate qe do te jete zevendesuesi i Roeslanit, aksionerit qe po largohet nga shoqeria per ceshtje personale: nuk perjashtohet mundesia qe kuotat e tij te mund te blihen nga vete Thohir.

Ne tryezen e diskutimit do te jete edhe situata ekonomike-financiare e klubit pas takimit me bankat ne Indonezi, ne te cilat ka marre pjese edhe drejtori i pergjithshem Marco Fassone. Do te flitet edhe per bilancin qe do te mbyllet ne mes te 2014, sic referon per Sky Massimiliano Nebuloni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags