Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Milito dhe Hernanes ne dyshim per Firenze. Ngrihen kuotat e dy te rinjve…

SKY – Milito dhe Hernanes ne dyshim per Firenze. Ngrihen kuotat e dy te rinjve…
Xhorxh Gellci

Inflamacion ne shpatull per Militon dhe lodhje muskulare per Hernanes. Te dy jane ne dyshim per ndeshjen e te shtunes kunder Fiorentines ne Artemio Franchi, dhe nese nuk do ja dalin, Mazzarri duhet te mendoje per zgjidhje te tjera.

Pike fikse Palacio, nga i cili tekniku nuk heq dore, por fillojne te ngrihen edhe kuotimet e Botta dhe Icardi per te luajtur nga minuta e pare (sipas Sky). Pikerisht Maurito, per te cilin Thohir ka folur se fundmi duke thene se mezi pret ta shohe ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.