Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,000 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Podolski, se shpejti pergjigja e Arsenal…

Sky – Podolski, se shpejti pergjigja e Arsenal…
Bujar Berishaj

Behet gjithmone dhe me e gjalle tratativa mes Inter dhe Arsenal per Lukas Podolski.

Pasi ka po-ne e lojtarit gjerman, tani klubi zikalter nxiton te kuptoj kerkesat e klubir londinez, dhe sipas Sky Sport, mes dites se neserme dhe sonte mund te vij pergjigja per kushtet dhe cmimin e marreveshjes eventuale. Ausilio ne kete menyre mund te kete reagimin e duhur per te folur me pjesen tjeter te dirigjences dhe per te vendosur cfare te behet.

Por sa do t’i kushtoj lojtari Interit? Vlera e Podolskit mund te jete rreth dhjete milione euro, sakteson Mario Giunta nga Sky, por zikalterit mund te arrijne edhe me nje huazim si dhe te drejte blerje te fiksuar ne vere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.