Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,474 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, mision londinez: neser takim per Salah…

Inter, mision londinez: neser takim per Salah…
Bujar Berishaj

Agjende e dendur ajo e Piero Ausilios, drejtorit sportiv te Interit ne mision-merkato ne Londer:

Ausilio pervec qe po mban gjalle pisten qe con tek Lukas Podolski, do te provoj edhe per Mohamed Salah te Chelsea. Neser ne oren 11:00, sic ben te ditur Tancredi Palmeri per calciomercato.it, d.s zikalter do te takohet me d.s e Blues, Michael Emenalo, dhe do te propozoj fillimisht nje propozim te thjeshte, ndoshta duke provuar per te shtuar edhe nje te drejte blerje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.