Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

104 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ranocchia deshiron te qendroje, por me 18-20 milion…

Sky – Ranocchia deshiron te qendroje, por me 18-20 milion…
Xhorxh Gellci

Andrea Ranocchia ka ne mendje vetem nje mendim: ate te qendrimit tek Inter dhe afirmimit me kete klub, pavaresisht zerave te merkatos ne drejtim te tij vazhdojne te shtohen. Keshtu thote Andrea Paventi per Sky Sport, sipas te cilit mbrojtesi ka ndermend te qendroje me fanellen zikalter, fanelle per te cilen ka dhene shume kete sezon, duke u sakrifikuar ne menyre te vecante ne ndeshjet e fundit, te cilat i luajti me gjurin ne kushte jo te mira. Per me teper, e ka shume te qarte qe me modulin me tre mbrojtes te Walter Mazzarrit mund te vleresohet me shume kontributi i tij. Ky eshte mendimi i vete mbrojtesit.

Gjithsesi, nga ana tjeter, Interi nuk e quan asnje te pashitshem, ndoshta pervec Mateo Kovacic; prandaj nese do te vinte nje oferte prej 18-20 milion euro, duhet te mendoje automatikisht nje shitje te mundshme…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.