Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

1,933 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport – Inter ka kerkuar Lichtsteiner nga Juve, bardhezinjte kerkojne Brozovic ne marreveshje. Inter thote JO!

Sky Sport – Inter ka kerkuar Lichtsteiner nga Juve, bardhezinjte kerkojne Brozovic ne marreveshje. Inter thote JO!
Bujar Berishaj

Arrijne konfirmime tjera. Interi ka kerkuar Stephan Lichtsteiner nga Juventus.

Kete raporton Sky Sport, qe thote se bardhezinjte nuk kane mbyllur deren ndaj kerkeses zikalter, por kane propozuar te perfshijne Marcelo Brozovic ne marreveshje.

Interi eshte pergjigjur me ‘JO’ dhe kjo ka bere qe nje marreveshje eventuale, te pakten per momentin te deshtoj. Mungojne edhe disa ore deri ne mbylljen e merkatos dhe kjo komplikon nje ri-hapje eventuale te tratatatives. Interi nuk deshiron t’i shes bardhezinjeve mesfushorin kroat.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.