Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

616 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Takim Inter-Juventus per Isla: Nese cdo gje shkon mire, ai do te shkoje ne Pinzolo!

Sky – Takim Inter-Juventus per Isla: Nese cdo gje shkon mire, ai do te shkoje ne Pinzolo!
Inter Club Staff

Mauricio Isla eshte vetem nje takim larg nga Interi. Takimi eshte ai qe do te kete vetem pas disa oresh Interi dhe Juventusi. Dy shoqerite do te takohen perfundimsiht per te arritur nje marveshje per vleresimin e Kilianit, dhe keshtu Isla mund te shkoje te bashkohet me shoket e rinj te ekipit drejtperdrejte ne Pinzolo, e duke vajtur ne baterine e lojtareve te krahut ne dispozicion te Walter Mazarri.

Eshte pikerisht tekniku i ri zikalter qe e ka kerkuar me ngulm Islan, madje edhe ne intervistat e tij ka theksuar qe duhet nje lojtar krahu i djathte. Mesa duket Moratti do i plotesoje deshiren me lojtarin e pare ne teknikut…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags